Battle Strategy: Tower Rush

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Business Tools
Destansı savaş ortamlarında kendi yerinizi alarak gücünüzü tüm düşmanlarınıza gösterin.

Destansı savaşların kritik noktalarında kendi yerinizi alarak başarılı bir mobil oyun deneyimi yaşamak isterseniz Battle Strategy: Tower Rush mobil oyununda yerinizi alabilirsiniz. Düşmanlarınızı ezin, itin, dövün ve onları yenerek başarı elde etmenin bir yolunu bulun. Bunun  için de ilk olarak yapmanız gereken Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Battle Strategy: Tower Rush oyununu indirerek oynamaya başlayın. 

Güzel ve şaşırtıcı grafikler içeren bu eşsiz strateji oyununda ve hiç çevrim içi olmaya ihtiyaç duymadan tüm cihazlarda hızlı bir şekilde oynamanın tadını çıkartacaksınız. Seyahat ederken veya uçuş modundayken çevrimdışı oynamak için en iyi oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Battle Strategy: Tower Rush oyunu ile sizde düşmanlarınızı yenmenin tadını çıkartın. 

Kule kurun ve canavar ordularına karşı savaşın, ölümcül zombi ustalığı, kötü büyücüler, devler ve daha fazlası oyun içerisinde sizleri bekliyor olacak. Savunma stratejinizi ilerletmek ve düşmana karşı krallığınızı korumak için büyüler ve kahramanların yeteneklerini kullanın. İmparatorluğu karanlık güçlerden kurtarmak için düşmanlarınıza yağmur yağdırın, takviye çağırın, birliklerinizi komuta edin, savaşçılarla savaşın ve efsanevi canavarlarla yüz yüze olun

Battle Strategy: Tower Rush indir